Praca na stanowisku TECHNOLOG

OPIS

WRAZIDŁO Sp. z o.o. – rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zatrudni pracowników na stanowisko: TECHNOLOG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej rysunkowej,

  • opracowywanie procesów technologicznych,

  • zarządzanie procesami technologicznymi zgodnie ze stosowanym w firmie systemem ERP.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość rysunku technicznego i procesów technologicznych,

  • sumienność i staranność – wymagana samodzielność na stanowisku,

  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku,

  • znajomość oprogramowania CAD Autodesk Inventor,

  • mile widziana znajomość oprogramowania CAM Siemens NX.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • nowoczesny, stale rozwijający się park maszyn i urządzeń,

  • dobrą atmosferę w pracy i wsparcie ze strony pracodawcy oraz współpracowników,

  • możliwość rozwoju pod okiem dostarczonej kadry.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie internetowej: www.wrazidlo.online/contact

Praca na stanowisku OPERATOR MASZYN CNC - FREZER

OPIS

WRAZIDŁO Sp. z o.o. – rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zatrudni pracowników na stanowisko: OPERATOR MASZYN CNC - FREZER.

  • samodzielne programowanie i wykonywanie elementów na frezarce CNC wg dokumentacji,

  • dokonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali oraz kontrola jakości wykonanych elementów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,

  • umiejętność czytania rys. technicznego, samodzielne programowanie i wykonywanie części zleconych na podstawie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność dokonywania pomiarów kontrolnych obrobionych detali,

  • mile widziana znajomość sterowania CNC HEIDENHAIN,

  • zaangażowanie w pracę i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dokładność i skrupulatność, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju pod okiem doświadczonej kadry.